JUŻ NIEBAWEM PREMIERA NAGRANIA PIEŚNI PASYJNEJ - "KRZYŻU ŚWIĘTY, NADE WSZYSTKO"

Utworzono dnia 05.04.2022

Już niebawem, bo 10 kwietnia w Niedzielę Palmową o godzinie 16:00 na naszym kanale YouTube odbędzie się premiera nagrania pieśni pasyjnej "Krzyżu Święty, nade wszystko" w opracowaniu Sebastiana Szymańskiego z udziałem: Julii Dziadoń - sopran, Chóru "Bel Canto" przygotowanego przez Urszulę Palka-Ranosz oraz Dobrzańskiej Orkiestry Kameralnej Orkiestra Kameralna "Sinfonietta"pod batutą Sebastian Szymański - Composer.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Link do premiery: https://youtu.be/axxSzU7_SoQ

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z sesji nagraniowej

 

Realizacja nagrania: Ars Pro Nobis Studio

„Nowa Muzyka Sakralna” wpisuje się w działania artystyczno-naukowe Sebastiana Szymańskiego, które są realizowane wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dobrej. Ich ideą jest promowanie piękna i harmonii w przestrzeni liryczno-muzycznej, kryjących się we współczesnych kompozycjach dotykających sfery sacrum i jednocześnie wpisujących się w continuum muzycznej materii Kościoła. Nawiązanie do chorału gregoriańskiego znajduje odzwierciedlenie także w Nowej Muzyce Sakralnej, której przystępność przy pełnym zachowaniu prawideł kompozycji, nie ogranicza się jedynie do grona ekspertów i krytyków, a dzięki tradycji i odpowiedniemu umuzycznieniu Słowa staje się ona ogólnodostępna.

 

 Już niebawem, bo 10 kwietnia w 

 

Niedzielę Palmową

 

 o godzinie 16:00 na naszym kanale YouTube odbędzie się premiera nagrania pieśni pasyjnej "Krzyżu Święty, nade wszystko"

 w opracowaniu Sebastiana Szymańskiego z udziałem: Julii Dziadoń - sopran, Chóru "Bel Canto" przygotowanego przez Urszulę Palka-Ranosz oraz Dobrzańskiej Orkiestry Kameralnej Orkiestra Kameralna "Sinfonietta"pod batutą Sebastian Szymański - Composer.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Link do premiery: https://youtu.be/axxSzU7_SoQ

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z sesji nagraniowej

 

Realizacja nagrania: Ars Pro Nobis Studio

Utworzono: 05.04.2022