Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Stołówki/catering

Stołówki Gminnego Ośrodek Kultury powstały w wyniku zmiany organizacyjnej żywienia w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy Dobra w połowie 2013r. Od tego czasu do statutu Gminnego Ośrodka Kultury dodano zadanie: dożywianie dzieci na terenie Gminy Dobra oraz usługi cateringowe. Działalność stołówek nie jest dotowana przez Gminę - utrzymuje się jedynie z wpłat za zrealizowane zamówienia  (szkoły, gmina, zamówienia zewnętrznych klientów).
              Podstawową działalność wykonujemy w dni nauki szkolnej i przedszkolnej czyli właściwie cały rok. Na zamówienie wykonujemy również dodatkowe zadania  jak przygotowanie i obsługa  uroczystości rodzinnych (komunie, chrzciny, osiemnastki, stypy, eventy biznesowe, szkolenia, i inne) oraz obsługa imprez plenerowych. Możliwe jest zamówienie usługi bez obsługi lub z obsługą, z dowozem lub bez dowozu.  Doświadczony  zespół pracowników gotowy jest na wyzwania i chętnie je podejmuje :) Jesteśmy otwarci na sugestie i konstruktywną krytykę, która pomoże nam się w dalszym ciągu rozwijać.  Zamówienia można składać  u  Intendenta Głównego p. Moniki Palkij  osobiście w biurze GOK-u lub telefonicznie 18 3330239, kom.600 666 003.

           Obsługa biurowa działalności gastronomicznej mieści się w Dobrej /budynek przedszkola i szkoły muzycznej, 34-642 Dobra 490/.
GOK korzysta z kilku kuchni: 
kuchnia główna:
- przy szkole Podstawowej w Dobrej,
kuchnie pomocnicze:
- przy Zespole Placówek Oświatowych w Skrzydlnej,
- przy Przedszkolu Gminnym w Dobrej,
- przy Zespole Placówek Oświatowych w Jurkowie, 
- przy Szkole Podstawowej w Wilczycach.
Przygotowywanie głównych posiłków odbywa się w Dobrej natomiast na pozostałych kuchniach w zależności od potrzeb gotowane są dodatki. Obsługujemy również dowożąc ciepłe posiłki: Szkołę Podstawową w Chyszówkach, Półrzeczkach i Stróży a także Niepubliczny Żłobek  i Przedszkole im.Montessori w Dobrej.

 

Informacje o odplatnościach za żywienie za dany miesiąc, numer konta itp. znajdziecie Państwo w  tutaj  https://gok.gminadobra.pl/stolowki-1/odplatnosc-za-zywienie 

Informacje o bieżącym jadłospisie znajdziecie Państwo tutaj https://gok.gminadobra.pl/stolowki-1

Informacje o odpłatności za żywienie w Przedszkolu zostaną Państwu podane drogą telefonczną za pomocą SMS.

 

 

 
 
 

Zegar

Imieniny

Kalendarium

Listopad 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5